יום שלישי, 21 במרץ 2017

"בית תותחני" ראשל"צ - המטבח השטוח

בשביל לבשל ולאפות דברים טעימים, צריך גם מטבח יפה ומגרה שיגרום לנו לרצות לבלות בו שעות מרובות...

"בית תותחני" ראשל"צ - השיקו את המטבח השטוח , ברזים וכיורים בזהב. משטחי נירוסטה של BARAZZA תנורים, כיריים וכיורים במראה שטוח היוצרים משטח מותאם וייחודי בקו ישר –עם אלמנטים מונמכים שתולים.

חברת "תותחני אינווסטמנט" מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם, במגוון סגנונות ובטכנולוגיה מתקדמת.


הברזים של MGS המשווקים ע"י חברת "תותחני אינווסטמנט" עשויים נירוסטה, היגייניים ביותר והם אחד מהברזים הבודדים המאושרים ע"י קרן הסניטציה הארצית (NSF),בארה"ב הגוף העולמי המוביל לבטיחות וגהות. בניגוד לחומרים אחרים, כגון פליז, המצריכים שטיפה על בסיס מים לעמידה בהצלחה במבחני ה-NSF, הרכב הנירוסטה טהור לחלוטין, ומבטיח שעופרת או חלקיקים רעילים אחרים לא יחדרו למי השתייה.

MGS, המשלבת הנדסה שוויצרית עם עיצוב איטלקי, מציגה גימורים חדשים בפליז ישן, זהב ונחושת, אותם ניתן להשיג כחלק מהמגוון המוערך מאוד של אביזרי האמבט והמטבח העשויים פלדת אל חלד (נירוסטה).

גימור הזהב הוא ציפוי זהב 24 קראט אותו ניתן לבצע על פלדה חלקה, שיעניק לפריט גימור מבהיק, או על פלדה סרוקה, שיעניק לפריט גימור מט.

ברז SPIN D , דק, מינימליסטי ומובן, חלק ועם זאת חזק. הפיה שלו מסתובבת 360 מעלות כדי לאפשר שימוש במגוון אפשרויות והבסיס שלו כולל ידית דקה הכוללת ברז מים נוח לשימוש בצד ימין, שמאפשר הזרמת מים חמים ע"י דחיפתו לאחור ומים קרים ע"י משיכתו קדימה. להזרמת מים חמים, המנוף נוטה רק 17 מעלות לאחור, דבר שמאפשר התקנה גם במקומות צרים. ברז נירוסטה בציפוי PVD זהב 24K הזהב מט

כיור טיטניום מובנה – התקנה שטוחה במותג ARTINOX
תהליך עיבוד כיורי הטיטניום יוצר משטח חזק פי 4 לפחות מהכיורים המסורתיים. הצבעים הייחודים יוצרים תוצאה של הרמוניה ומיזוג מושלם של נוחות ואלגנטיות. להשיג בצבעים: זהב, נחושת ואפור עכבר.

"תותחני אינווסטמנט" חתמה על הסכם לייצג בארץ את חברת FRECAN הספרדית שבסיסה בברצלונה. מוצריה משווקים לכ-30 מדינות בעולם . קולטי האדים הייחודיים שלה מביאים לידי ביטוי מחשבה יצירתיות וטכנולוגיה מתקדמת. בסדרה חדשה של FRECAN קולטי אדים עוצמתיים במיוחד מיטב הטכנולוגיה למטבח מעוצבים כגוף תאורה . מתאימים גם להתקנה שטוחה כגוף תאורה מעל האי במטבח. יכולת לקלוט את האדים מהמשטח במרחק של עד 185 ס"מ לעומת קולטים סטנדרטיים שקולטים את האדים עד מרחק של 70-80 ס"מ בלבד.

סדרת הקולטים החדשה משלבת את עוצמת השאיבה, עיצוב אופנתי, פונקציונאליות וחיסכון בחשמל עם נורות LED . קולט האדים בסדרה הופך למוצר רב תכליתי שכולל את המאפיינים של גוף תאורה, בלי לוותר על האיכויות של קולט אדים. הדגמים החדשים קלים יותר להתקנה, בדומה להתקנת תאורת תקרה שטוחה.

משטחי הנירוסטה של BARAZZA חיבור של עיצוב ופונקציונליות, פתרונות עיצוביים בהתאמה אישית. פרויקט העיצוב של משטחי הנירוסטה נוצר ב- BARAZZA כמענה לדרישות מיוחדות של מידות, סידור וארגון ואפשרות להפוך את המטבח האישי שלך למעבדה יצירתית לניסוי, עם סגנון אופנה חדש ומאפיינים פונקציונליים.
משטחי נירוסטה FREE FUSION-B מבית BARAZZA עובי משטח 6 מ"מ

ניתן להתקנה מעל כל סוג של משטח קיים!!! התכנית המודולורית של ה- FREE FUSION-B מאפשרת התאמה אישית מקסימלית של המשטח וכאמור התקנה מעל כל סוג של משטח קיים. בהתאמה לקונספט השטוח סדרת FREE -B של תנורים, כיריים וכיורים. שילוב של אסתטיקה ופונקציונאליות.


משטחי נירוסטהLAB FUSION מבית BARAZZA עובי משטח 1 מ"מ
ניתן להתקנה מובנית (עם שפה שטוחה) להשגת התיישרות בקו המשטח הקיים.
העיצוב של שיטת ה LAB FUSION שם נירדף לאלגנטיות ומקצועיות. הלקוח, יכול לבחור בין מבחר סוגים של כיריים LAB – הכירים השטוחות והשקועות בעולם !!!יחד עם כיורים ישרים וליצור משטח מותאם וייחודי עם אלמנטים מונמכים שתולים בהתקנה שטוחה או בהתקנה עליונה.

להשיג ב"בית תותחני" ראשון לציון אליהו איתן 24 03-9513378 בתאום מראש

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה